cpr certification online
cpr certification onlinecpr certification online
CPR certification onlineCPR certification online

Nieuws DAW

Koninklijke onderscheiding tijdens Algemene Ledenvergadering
Published: november 07, 2018 Category: DAW Nieuws
Afgelopen vrijdag, 2 november hebben we onze 2e Algemene Ledenvergadering (ALV) van 2018 gehad. Deze avond stond in het teken van waarderingen en verdiensten. Wethouder Pieter Dijkman kwam ons verblijden met de uitreiking van de koninklijke erepenning die DAW krijgt voor het 100 jarig bestaan. Een mooi geschenk met een oorkonde ondertekend door onze Koning. Wij gaan een mooi plekje zoeken om deze...
Trainingsstage Waterpolojeugd DAW Montenegro
Published: oktober 31, 2018 Category: DAW Nieuws
Van 20 tot en met 24 juli is een groot deel van de waterpolojeugd van DAW op trainingsstage geweest in Montenegro. Montenegro staat te boek als een van de toplanden als het gaat om het mannenwaterpolo, en dus stonden er heel wat leermomenten voor de jeugdleden en hun trainers/begeleiders op het programma. Al ver voor de datum van vertrek zijn de voorbereidingen voor de trainingsstage al...
Erelid, Leden van Verdienste en Jubilarissen benoemd in het Jubileumweekend van DAW
Published: september 08, 2018 Category: DAW Nieuws
Ereleden, Leden van Verdienste en Award winnaars, zijn de ambassadeurs van DAW. Hieronder de teksten zoals gebruikt tijdens de uitreiking. Tijdens het jubileumweekend van 1-2 september 2018 zijn er door het bestuur een aantal vrijwilligers onderscheiden. Hieronder de tekst die gebruikt is tijdens de uitreiking van deze eretitels en awards. DAW heeft een aantal Ereleden en Leden van Verdienste. De...
Club van 100 verrast DAW met prachtig cadeau
Published: augustus 24, 2018 Category: DAW Nieuws
Namens de Club van 100 is er door de heren Han Masee en Piet Hartland een mooi cadeau overhandigd voor ons 100 jarig jubileum.   Een geheel nieuwe geluidsinstallatie voor ons clubhuis, gratis geïnstalleerd en gemonteerd door de firma Radio Bakker Alkmaar (gesponsord dus). Met daarbij een microfoon en een headset om ervoor te zorgen dat elke spreker goed te verstaan is (deels eigen belang gaven zij toe...
Bestel het DAW Jubileum boek!
Published: mei 17, 2018 Category: DAW Nieuws
Gezocht redactieleden communicatiecommissie
Published: december 07, 2017 Category: DAW Nieuws
Helaas gaan Marlies en Isa allebei stoppen als redactielid van de communicatie commissie. Daarom zijn we hard op zoek naar nieuwe vrijwilligers die het leuk vinden om artikelen te schrijven, foto's te plaatsen op social media en adressen bij te houden. Het is een interessante functie als je b.v. communicatie studeert, je doet dan meteen goede werkervaring op. Of als je juist al heel ervaren bent en...

1918-2018 Hoe DAW ooit is begonnen

Er was eens….. Allemaal kennen we wel een sprookje die met ‘Er was eens’ begint.

100 jaar geleden is DAW begonnen als vereniging. Een droom van een zestal actieve sporters die met elkaar een vereniging wilden oprichten om zo mee te kunnen zwemmen aan een zwemwedstrijd in de Zuiderzee, georganiseerd door vereniging “Het Hoornsche Hop”. Een zwemwedstrijd waar alleen verenigingen aan mee mochten doen. Met gemiddeld 2 medailles per persoon gingen zij weer naar Alkmaar terug na de wedstrijd.
Zouden zij op dat moment ook de droom hebben gehad dat DAW 100 jaar later zo’n grote vereniging zou zijn?
Een vereniging waar we met zijn allen enorm trots op zijn.

Wil je meer lezen over de mooie geschiedenis van onze club? Dat kan: binnenkort komt het boek: 100 jaar DAW uit. Wij zullen jullie hier snel meer over vertellen.

De 1e maand van ons jubileumjaar zit er inmiddels op.
Met op 1 januari de nieuwjaarsduik en op 27 en 28 het NK Synchroonzwemmen!
Twee activiteiten die beiden een succes zijn geworden dankzij de organisatie door onze vrijwilligers.

Het NK Synchroonzwemmen werd beiden dagen druk bezocht, per dag hebben we ruim 300 bezoekers mogen ontvangen in de Hoornse Vaart die naar de bijna 200 deelnemers en coaches kwamen kijken.

Onze eigen DAW kanjers werden 8e bij de senioren en Wieteke en Ilona net 4e bij de Masters. Ze hebben het geweldig gedaan.

Vanuit bezoekers, verenigingen en de KNZB hebben we veel complimenten ontvangen over de gezellige sfeer en de organisatie van dit evenement.
Hiervoor iedereen die heeft meegeholpen, zichtbaar en minder zichtbaar: Dank je wel voor je inzet, steun en gezelligheid. Zonder jullie krijgen we dit niet voor elkaar.


Ons volgende evenement waar we naar toe werken is de uitwisseling met de Engelse zwemvereniging Bath Dolphin (aankomend paasweekend, 30 maart t/m 3 april 2018). Hiervoor hebben we voldoende gastgezinnen. Er komt een leuk programma, met op maandagavond 2 april een feestavond (vanaf 20:00 uur) waar ieder DAW lid welkom is.De komende maanden hebben we nog veel voor te bereiden voor het jubileumweekend. Wil je tijdens dit weekend helpen? Geef je dan op bij Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken. we kunnen veel hulp gebruiken om dit weekend tot een fantastisch feestweekend te maken.

Namens de organisatie van 100 jaar DAW,
Hans Schoenmakers, Patrick Wijdenes, Angelique Wittenbernds en Max Delissen

 

19 nov 2018 17:01

Op zaterdag 17 en zondag 18 november kwamen de zwemmers van DAW in actie op de regiokampioenschappen in [ ... ]

WedstrijdzwemmenLees meer...
12 nov 2018 13:34

Zaterdag 10 november vond in Alkmaar de limietwedstrijd voor Age I, Age II, junioren en senioren plaats. [ ... ]

SynchroonzwemmenLees meer...
10 nov 2018 17:56

Zaterdag 3 november vond in Amersfoort de eerste miniregio figuren van dit seizoen plaats. Namens DAW [ ... ]

SynchroonzwemmenLees meer...
19 nov 2018 17:01

Op zaterdag 17 en zondag 18 november kwamen de zwemmers van DAW in actie op de regiokampioenschappen in [ ... ]

WedstrijdzwemmenLees meer...
12 nov 2018 13:34

Zaterdag 10 november vond in Alkmaar de limietwedstrijd voor Age I, Age II, junioren en senioren plaats. [ ... ]

SynchroonzwemmenLees meer...
10 nov 2018 17:56

Zaterdag 3 november vond in Amersfoort de eerste miniregio figuren van dit seizoen plaats. Namens DAW [ ... ]

SynchroonzwemmenLees meer...

Onze Sponsors

Home