cpr certification online
cpr certification onlinecpr certification online
CPR certification onlineCPR certification online

Nieuws DAW

Ledenpas
Published: december 01, 2018 Category: DAW Nieuws
De DAW ledenpas Ieder lid van DAW ontvangt een ledenpas vanuit DAW i.s.m. Alkmaar Sport. Hoe werkt de nieuwe ledenpas Met de ledenpas kun je door de poortjes van het zwembad. De pas is alleen te gebruiken tijdens de trainingstijden van DAW. De ledenpas is persoonsgebonden. Publiek bij de trainingen De DAW ledenpas kan ook gebruikt worden door de ouders/verzorgers om te kijken bij de training....
Workshop 'Voorkom Grensoverschrijdend Gedrag'
Published: november 30, 2018 Category: DAW Nieuws
Op donderdag 13 december 2018 organiseert de zwemafdeling i.s.m. de overige afdelingen en KNZB een workshop 'Voorkom Grensoverschrijdend Gedrag'. Deze workshop wordt gegeven door Michel Spaans en valt in de reeks workshops van 'Code Blauw' opgezet door de KNZB. De doelgroep voor deze workshop zijn ouders van leden, leden, officials, ploegleiders en coaches, bestuur en overige betrokkenen binnen...
Nieuw bestuur DAW gaat van start!
Published: november 27, 2018 Category: DAW Nieuws
Vandaag, 27 november 2018, heeft het bestuur voor het eerst in nieuwe samenstelling een bestuursoverleg gehad. Hans voor het eerst in zijn nieuwe rol als voorzitter. Dit deed hij goed, we hadden als planning om rond 21.30 klaar te zijn, deze deadline hebben we maar met een half uur overschreden. Besproken is o.a. dat het klusteam een mooie en veilige plek gaat maken om onze koninklijke...
Koninklijke onderscheiding tijdens Algemene Ledenvergadering
Published: november 07, 2018 Category: DAW Nieuws
Afgelopen vrijdag, 2 november hebben we onze 2e Algemene Ledenvergadering (ALV) van 2018 gehad. Deze avond stond in het teken van waarderingen en verdiensten. Wethouder Pieter Dijkman kwam ons verblijden met de uitreiking van de koninklijke erepenning die DAW krijgt voor het 100 jarig bestaan. Een mooi geschenk met een oorkonde ondertekend door onze Koning. Wij gaan een mooi plekje zoeken om deze...
Trainingsstage Waterpolojeugd DAW Montenegro
Published: oktober 31, 2018 Category: DAW Nieuws
Van 20 tot en met 24 juli is een groot deel van de waterpolojeugd van DAW op trainingsstage geweest in Montenegro. Montenegro staat te boek als een van de toplanden als het gaat om het mannenwaterpolo, en dus stonden er heel wat leermomenten voor de jeugdleden en hun trainers/begeleiders op het programma. Al ver voor de datum van vertrek zijn de voorbereidingen voor de trainingsstage al...
Erelid, Leden van Verdienste en Jubilarissen benoemd in het Jubileumweekend van DAW
Published: september 08, 2018 Category: DAW Nieuws
Ereleden, Leden van Verdienste en Award winnaars, zijn de ambassadeurs van DAW. Hieronder de teksten zoals gebruikt tijdens de uitreiking. Tijdens het jubileumweekend van 1-2 september 2018 zijn er door het bestuur een aantal vrijwilligers onderscheiden. Hieronder de tekst die gebruikt is tijdens de uitreiking van deze eretitels en awards. DAW heeft een aantal Ereleden en Leden van Verdienste. De...
Club van 100 verrast DAW met prachtig cadeau
Published: augustus 24, 2018 Category: DAW Nieuws
Namens de Club van 100 is er door de heren Han Masee en Piet Hartland een mooi cadeau overhandigd voor ons 100 jarig jubileum.   Een geheel nieuwe geluidsinstallatie voor ons clubhuis, gratis geïnstalleerd en gemonteerd door de firma Radio Bakker Alkmaar (gesponsord dus). Met daarbij een microfoon en een headset om ervoor te zorgen dat elke spreker goed te verstaan is (deels eigen belang gaven zij toe...
Bestel het DAW Jubileum boek!
Published: mei 17, 2018 Category: DAW Nieuws
Gezocht redactieleden communicatiecommissie
Published: december 07, 2017 Category: DAW Nieuws
Helaas gaan Marlies en Isa allebei stoppen als redactielid van de communicatie commissie. Daarom zijn we hard op zoek naar nieuwe vrijwilligers die het leuk vinden om artikelen te schrijven, foto's te plaatsen op social media en adressen bij te houden. Het is een interessante functie als je b.v. communicatie studeert, je doet dan meteen goede werkervaring op. Of als je juist al heel ervaren bent en...

2018: Het jaar van DAW

Zoals je weet wordt DAW in 2018 100 jaar. Uiteraard gaan we dit bijzondere jubileum groots vieren. We zijn dan ook al druk bezig met de voorbereidingen. Tussen de lopende DAW zaken door zijn een paar bestuursleden bezig om vorm te geven aan een super jubileumjaar, waarbij we willen zorgen dat het voor iedereen leuk gaat worden. Gelukkig hoeven wij dat niet alleen te doen, we hebben een aantal werkgroepen die druk bezig zijn om de verschillende onderdelen te organiseren.

Hieronder een samenvatting van wat je kunt verwachten in 2018:

 • Op 1 januari organiseert onze jeugdcommissie weer de Nieuwjaarsduik. Vanaf het clubhuis gaan we met een door bouwbedrijf K. Dekker bouw & infra BV gesponsorde bus naar Egmond voor een stoer momentje in de zee. Verdere informatie is te vinden op de website. Vergeet niet om je snel op te geven via: Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken. (klopt dit???)
 • 6 januari is om 16:00 uur de Nieuwjaarsreceptie van DAW.
  Zaterdag 27 en zondag 28 januari ben je welkom om de nationale Synchroonzwemtoppers te zien in onze eigen Synchroonzwem Arena de Hoornse Vaart. Samen met de KNZB organiseert DAW het NK Synchroonzwemmen, met de DAW deelnemers: Steffi Schijf, Eva Visser, Daphne Schouten, Liza de Bruijn, Wieteke Elzinga en Ilona Hogerheyde.
 • Onze zusterstad komt naar Alkmaar van 29 maart t/m 3 april naar Alkmaar. We vieren dan naast ons 100 jarig bestaan, ook dat de uitwisseling met Bath Dolphins al 70 jaar oud is. We kunnen nog gastgezinnen gebruiken, op de DAW website staat hier meer info over.
 • De waterpolo afdeling is bezig om een toernooi te organiseren, welke op 2 juni zal plaatsvinden.
 • Trimzwemmen gaat op 14 juli een feestje vieren, details volgen nog.
 • Van 31 augustus t/m 2 september zal het jubileumweekend plaatsvinden. Verderop vertellen we hier meer over.
 • De Masters afdeling is bezig met de organisatie van een heuse nachtmarathon, welke in het weekend van 15 september gehouden zal worden
 • Op 6 en7 oktober volgt een zwemtoernooi.
 • Swim & Fun en de SuperSpetters zullen meerdere (kleine) activiteiten houden voor deze groep jonge zwemmers en zwemsters.

 

Het jubileumweekend:
Het jubileumweekend is in het weekend dat het dichtste bij de echte verjaardag ligt. Vrijdagavond 31 augustus starten we met een sportief evenement, waaraan alle sporters van DAW kunnen deelnemen. Zaterdagochtend 1 september is er een sport en spelcircuit voor de jongere leden (lagere school). Daarna gaan we iets bijzonders doen, namelijk een WERELDRECORDPOGING WATERTRAPPELEN. Het huidige record staat op 469 mensen die in 1 bad tegelijk 60 seconden watertrappelen. 's Middags is er een sport en spelcircuit voor de oudere leden (middelbare school en ouder). 's Avonds is de receptie, reünie en feestavond, dus noteer deze datum alvast in je agenda: 1 SEPTEMBER 2018! Op zondag gaan we het 50 meter bad eens op een andere manier gebruiken dat wat we normaal doen. Op zondagavond zullen we het weekend afsluiten met de ondertussen traditionele barbecue, waar ook Club van Honderd leden welkom zijn.
Alle evenementen vinden plaats in "ons" 50 meter bad, of in en rond het clubhuis (ook wel de "huiskamer van DAW"). Naast ons clubhuis zal een tent komen, zodat er voldoende plek is voor iedereen.

Werkgroep
Daarnaast is er een werkgroep bezig om voor de receptie en reünie de adreslijst compleet te maken. We hebben ondertussen een indrukwekkende lijst van 1600 leden en oud leden. Mocht je het leuk vinden om hier een bijdrage aan te leveren, door de lijst te helpen verbeteren, laat dit dan even weten via Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.
Ook komt er een jubileumboek, waarin de historie van 100 jaar DAW komt. Hier is een groepje enthousiaste DAWers mee bezig. Als je leuke anekdotes of mooie foto's hebt, laat het even weten. Ook dit kan het handigste via Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken., dan zorgen wij dat er contact met je wordt opgenomen.

Hulp is welkom
Voor alle evenementen geldt: als je wilt helpen, graag! De organisaties worden getrokken door vrijwilligers binnen de club, die vaak al meerdere dingen doen. Wil je weten waarbij je kan helpen? Stuur dan een mail naar: Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.

Blijf op de hoogte!
Als laatste nog een tip: blijf de DAW website en FaceBook pagina volgen voor het laatste nieuws rond het jubileum!

11 dec 2018 08:20

A.s. donderdag, 13 december 2018, start het NJJK korte baan in Eindhoven. De NJJK zijn de nationale [ ... ]

WedstrijdzwemmenLees meer...
04 dec 2018 14:01

Zaterdag 24 november vond in Amersfoort het eerste diplomazwemmen van het seizoen plaats. Vier zwemsters [ ... ]

Wedstrijdverslagen SynchroonzwemmenLees meer...
01 dec 2018 17:23

De DAW ledenpas

Ieder lid van DAW ontvangt een ledenpas vanuit DAW i.s.m. Alkmaar Sport.

Hoe werkt de [ ... ]

DAW NieuwsLees meer...
11 dec 2018 08:20

A.s. donderdag, 13 december 2018, start het NJJK korte baan in Eindhoven. De NJJK zijn de nationale [ ... ]

WedstrijdzwemmenLees meer...
04 dec 2018 14:01

Zaterdag 24 november vond in Amersfoort het eerste diplomazwemmen van het seizoen plaats. Vier zwemsters [ ... ]

Wedstrijdverslagen Synchroonzw...Lees meer...
27 nov 2018 08:12

Een wedstrijdverslag door leden zelf, met in deze editie een verslag door Erik Bult

Afgelopen weekend [ ... ]

WedstrijdzwemmenLees meer...

Onze Sponsors

Home